• Policjant i policjantka stojący z grupą dzieci
          • Spotkanie z policją

• 26 listopada 2022 r. uczniowie klasy pierwszej odwiedziło dwoje policjantów, którzy w przystępny sposób zaprezentowali pierwszakom kwestie związane z bezpieczeństwem w domu, szkole oraz na drodze. Uczniowie chętnie zaangażowali się w zajęcia i wykazywali wiedzą na temat odpowiedzialnego i bezpiecznego zachowania. Po tych zajęciach z pewnością utrwalili wiedzę na ten temat, co bez wątpienia przyda im się w przyszłości.

• Dwóch chłopców siedzi obok siebie. Jeden z nich ma misia na ramionach.
          • Święto Pluszowego Misia

• 25 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Z tej okazji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz szkolnego wolontariatu czytali najmłodszym fragmenty opowiadań o Misiu Uszatku. Na sali nie zabrakło oczywiście wielu pluszowych misiów.

• Grupa uczniów stoi z nauczycielkami. Uczniowie mają w dłoniach dyplomy
          • Pasowanie na czytelnika

• 28 listopada 2022 r. pani Agata Glapiak wraz z uczniami z klasy 4 i 5 formalnie wprowadziła pierwszoklasistów w świat czytelnictwa. Uczniowie złożyli uroczst ślubowanie, po którym stali się prawdziwymi użytkownikami biblioteki szkolnej. Życzymy wielu niesamowitych przygód i podróży po świecie literatury!