• Nasi uczniowie wygrali konkurs

• Panie i Panowie,

Z ogromną radością i dumą informujemy, że uczniowie klasy 8 zajęli PIERWSZE MIEJSCE w konkursie "Powiedz NIE wszelkim używkom", organizowanym przez Komendę Policji w Murowanej Goślinie i OPS w Murowanej Goślinie. Zadaniem konkursowym było nagranie filmiku o tematyce profilaktycznej. Nasi ósmoklasiści zdobyli główną nagrodę - voucher na kwotę 5000 zł (!) z przeznaczeniem na wycieczkę szkolną.

Proszę państwa, brawa!

Gratulacje i podziękowania należą się wszystkim uczniom zaangażowanym w projekt: Maksimowi, Jakubowi, Michalinie, Borysowi, Wiktorii, Dawidowi, Mai, Amelii, Sandrze, Oskarowi, Krzysztofowi, Wiktorowi i Aleksowi, lecz również:

wychowawczyni, Pani Sylwii Cebulskiej

oraz rodzicom:

Państwu Annie i Krzysztofowi Strykowskim

Pani Liliannie Mordal.

Test Justyna Grefkiewicz

Zachęcamy do obejrzenia filmu dostępnego w linku poniżej.

• Choinka i leżące pod nią prezenty i krasnale z drewna.
          • Świąteczny kiermasz

• W sobotę 3 grudnia odbył się kolejny kiermasz świąteczny w naszej szkole. Odpowiedzialnymi za organizację był Samorząd Uczniowski wraz z nieocenioną pomocą Rodziców oraz nauczycieli. Przygotowania do niego trwały od kilku tygodni. Licznie przybyli goście miło spędzili czas w naszej kawiarence. Na scenie zaprezentowali się uczniowie, a wszyscy zebrani mieli okazję zakupić świąteczne rękodzieło.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z tego dnia pod linkiem

• Grupa uczniów stojąca obok pani, z którą szyły maskotki. Dzieci w dłoniach trzymają własnoręcznie zrobione maskotki.
          • Kreatywna jesień w klasie 3

• Ostatnie tygodnie listopada są bardzo kreatywne w klasie trzeciej:

"W przedostatnim tygodniu listopada, klasa 3 pracowała w trybie projektowym. I tak :

- 21 listopada kończyliśmy pracę nad projektem "Jesienna spiżarnia", podczas którego poznawaliśmy tajemnice jesieni. Projekt zakończyliśmy klasowym pieczeniem bułeczek pod kierunkiem mamy, pani Marleny Zbytek, i pysznym skonsumowaniem zapasów spiżarni.

- 24 listopada realizowaliśmy lekcje aktywności w klasowym eksperymentarium. Zmierzylismy się z poduszkowcem, tęczą i igłą magnetyczną.

- Na zakończenie zmagań projektowych, 25 listopada, wspólnie z Szyjnisią wykonaliśmy maskotkę, odwiedził nas Miś Panda a Dzień Pluszowego Misia zakończyliśmy udziałem w samorządowym czytaniu.

Pięknie dziękujemy rodzicom za wsparcie w realizacji naszych aktywności. Pozdrawiamy serdecznie

Klasa 3 z wychowawczynią" p.Renatą Olszewską