• Wycieczka do Biskupina

• 20 września 2023 r. uczniowie i uczennice klas 2-7 już po raz kolejny wzięli udział w festiwalu archeologicznym w Biskupinie. Bardzo lubimy to miejsce, a ono chyba lubi nas, bo jak zwykle rozpieszczało nas piękną pogodą i mnóstwem atrakcji. Uczestnicy wycieczki chętnie zapoznawali się z rzeczywistością dawnych Słownian.

•

19 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W szkole została przeprowadzona kampania wyborcza kandydatów, którzy na plakatach wyborczych przedstawili swoje pomysły i plany na najbliższe miesiące. Już wkrótce zaprezentują efekty swoich działań pozostałym uczniom naszej szkoły.

• Narodowe Czytanie

• 8 września 2023 r. w naszej szkole miała miejsce kolejna edycja akcji Narodowe Czytanie, obywająca się pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskie. Dziełem, które poznali nasi uczniowie była powieść "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej. W czasie uroczystości zorganizowanej przez panią Agatę Glapiak nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie czytali wybrane fragmenty tej pięknej choć niełatwej powieści.