• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

• 4 września 2023 r. o godzinie 8.15 oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/24. Uczniów, nauczycieli i rodziców przywitała Pani Dyrektor mgr Aldona Dałek oraz pan Marcin Buliński zastępca Burmistrza MiG Murowana Goślina. Nie zabrakło uśmiechniętych twarzy naszych uczniów i pierwszych wspomnień z minionych wakacji, którymi z pewnością będziemy dzielili się w najbliższych dniach.

Ruszamy do działania!

• Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4 września 2023r. o godz. 08.15 na boisku szkolnym (w razie deszczu na sali widowiskowo- sportowej)

Rozkład jazdy gimbusa 4 września 2023r.:

DOWÓZ

9.45 Uchorowo

DO ZOBACZENIA!

Aldona Dałek - Dyrektor Szkoły

• Dwie świece stoją na stole. W tle flaga Polski i Powstania Wielkopolskiego. Przed stołem kwiat w doniczce.
          • Wyjątkowy Dzień Patrona

• 17 lutego 2023 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona oraz 10-lecie nadania szkole sztandaru i imienia Powstańców Wielkopolskich. Był to dzień wyjątkowy, który zapoczątkował wspólny apel na boisku szkolnym. Następnie uczniowie podzieleni na drużyny rozeszli się do poszczególnych stanowisk. Wszystkie zadania Turnieju "I Ty możesz zostać generałem" powiązane były z powstaniem wielkopolskim. Następnie udaliśmy się na salę widowiskowo-sportową, aby wziąć udział w uroczystej akademii przygotowanej przez panią Agatę Glapiak i uczniów naszej szkoły. Nie zabrakło licznych gości, którzy przybyli do naszej szkoły z serdecznymi życzeniami. Podczas uroczystości nastąpiło także podanie wyników turnieju. Na zakończenie spędziliśmy radosne chwile przy specjalnie przygotowanym na z tej okazji torcie.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia